Gabriel Wright
Gabriel
Gabriel
Gabriel Wright Empty

PisanieTemat: Gabriel Wright   Gabriel Wright EmptyPon Paź 16, 2023 9:35 pm

STAN POSTACI
  1. Aktualne obrażenia:
    ⦿ brak

  2. Choroby:
    ⦿ brak



CHRONOLOGIA
  1. Devil's Lair | Postacie: Sava
    To nie brzmiało jak dobry pomysł, ale jednak coś pociągnęło mnie do środka. Zaczęło się nawet przyjemnie, od pogawędki przy barze, potem wyrosła z tego bójka z miejscowymi pijaczkami, ale... to nie jest coś, do czego powinienem wracać. Dźgnęli Savę nożem, mogło być gorzej, ale dobrze też nie było. A potem było gorzej, zachowywał się dziwnie i to nie był chyba zwykły głód. Chyba. Ale przynajmniej wiem już, że jest wampirem.

  2. Mieszkanie Savy | Postacie: Sava
    Nie mogłem go zostawić w tej zaśmieconej uliczce, więc odprowadziłem Savę do jego mieszkania, a tam było niewiele lepiej. Ale przynajmniej ciemno. Wyszło, że jestem aniołem, to znaczy, sam mu to powiedziałem, ale chyba nie uwierzył. Nie wiem nawet, czy to pamięta, patrząc na jego stan.

  3. Zamek Poza Czasem: ⦿ ⦿
    Postacie: Drednota [Sava], Martwy Łowca [znajomy]
    Nie spodziewałem się zaproszenia od Conventusu, a już na pewno nie na bal maskowy. To chyba był główny powód, dla którego faktycznie poszedłem. Jako Biały Lis. Gość w steampunkowym stroju wydawał się całkiem interesujący. W dodatku okazał się znajomy. A potem wszystko się skomplikowało. Nie mam pojęcia, kto zabił tamtego Łowcę i kim była kobieta, która mówiła w moich (w naszych?) myślach, ale w końcu się dowiem. Jeszcze nie wszystkie tropy są spalone.

  4. Smooth Brew | Postacie: Sava
    Więc, jak zapowiedziałem, tak zrobiłem i poszliśmy ostatecznie na... nie kawę, a herbatę, ale to nawet lepiej. Z początku było całkiem miło, pogadaliśmy sobie o różnych rzeczach, potem zrobiło się filozoficznie, a na koniec... cóż, zapytał, czy może się na mnie żywić, bo krew anioła okazała się najlepszą ze wszystkich. Dalej nie wiem, co mam myśleć.

  5. Ślepy zaułek | Postacie: Cece
    Mordowanie wszystkiego, co jest inne, niekoniecznie jest właściwe. Tamten wampir zaatakował pierwszy, ale to wciąż nie określa wszystkich. [...]

  6. Polana pośród drzew | Postacie: Neil Gia
    Znowu ktoś umarł? Takimi słowami powitał mnie Gia i to w okolicznościach, jakich w życiu bym się nie spodziewał. Gia jest zmiennokształtnym. W dodatku koniem, chyba jeszcze takiego nie poznałem. Stwierdził, że chce sesję zdjęciową, ale najpierw zobaczę, czy uda mi się odratować to z parku.

  7. --- | Postacie: Neil Gia
    Umówiliśmy się na sesję zdjęciową. [...]

  8. Zimowa Kraina: ⦿
    Postacie: Sava, Neil Gia
    Nie mogłem przegapić świątecznego jarmarku, pod... wieloma względami. [...]






WYGLĄD
Spoiler:

SŁABOŚCI
Spoiler:

MOCE RASOWE
Spoiler:

MAGIA I MOCE WŁASNE
Spoiler:

 
Gabriel Wright
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gabriel Wright
» Gabriel W.

Skocz do: