Pokaż co rysujesz!
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyNie Paź 22, 2023 4:44 pm

Dobry, jako że na czacie powstał pomysł stworzenia takiego tematu przez wzgląd na istniejących na naszym domu spokojnej starości forum artystów, zapraszam do dzielenia się rysunkami! :D Mogą być to skończone prace, czy nawet WIP-y!

Dzielmy się inspiracją, bo może komuś spojrzenie na Wasze rysunki doda skrzydeł, aby samemu wrócić do rysowania lub też stworzyć coś zupełnie nowego!



Ja zacznę :D
Wrzucam szkic projektu Blondyny, która jeszcze nie ma imienia, ale należy do mojego wymyślonego świata <3
Blondyna full body:
Blondyna bez maski:

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyCzw Paź 26, 2023 5:42 pm

Wrzucę, co mi tam. Wektorowy rework starego rysunku.

Spoiler:

_________________

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyPią Paź 27, 2023 12:42 am

Domi, śliczny ten wektorowy rework 💙



Ja z kolei podzielę się z Wami szkicem drugiej mojej postaci z tego samego rodzaju, co wyżej przedstawiona Blondyna :D
Tym razem będzie to Yseliss :D Nie jest to jeszcze pełny szkic, ale na ten moment nie mam kiedy dalej go robić (wiecie, priorytety rysunkowe same się nie zrobią xD)

Concept design Rudej:

Szkic Rudej podczas uwolnienia energii:

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyPią Paź 27, 2023 9:59 am

Uuu, sexy ruda. Kojarzy się trochę z Jessiką Rabbit.

_________________

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Paź 28, 2023 4:13 pm

Up: Hahaha, dzięki 💙



Jako że zbliża się grudzień i co za tym idzie święta, chcę się podzielić z Wami moją małą tradycją, którą staram się utrzymywać już od 5 lat.
W roku 2018 bardzo chciałam odwdzięczyć się bliskim mi osobom, które pomagały mi w ciężkich chwilach. Postanowiłam zrobić rysunek świąteczny, zawierający persony tych właśnie osób, co miało być takim pokazaniem, że nawet jeśli jesteśmy daleko od siebie (duże różnice kilometrów niestety), możemy spędzić "razem" święta chociaż w ten sposób 💙

BTW. Trzy ostatnie rysunki (2020-2022r) są collabem między mną i moją siostrą. Ona robiła tła i pomagała w szczegółach 💙


Święta 2018:

Święta 2019:

Święta 2020:

Święta 2021:

Święta 2022:

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Paź 28, 2023 4:29 pm

Udała, jaka fajna tradycja! Świetne rysunki, kojarzą mi się z eventowymi ilustracjami z gierek otome.

_________________

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Paź 28, 2023 6:03 pm

Poniekąd taki był zamysł, żeby te rysunki wyglądały, jak ilustracje, więc cieszę się, że efekt jest widoczny 💙

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyWto Lis 07, 2023 12:21 am

Pokaż co rysujesz! Tundrafin10_1
Pokaż co rysujesz! Klyfinal18_064020
Pokaż co rysujesz! Jaskinia12

Obrazki wypraw dla Mistwood. Nikt nie wie, że takie bedo, tylko wy wiecie. (Poza jaskinią, jaskinia będzie na smoczej wikipedii)

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyWto Lis 07, 2023 12:25 am

O kurwancka, jakie ładne! Totalnie szanuję za krajobrazy, to trudna sztuka

_________________

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyWto Lis 07, 2023 12:26 am

Dziękuję <3 Ale było to rzeźbione pod okiem reszty grafików po milionach poprawek, te prace, poza jaskinią, wyglądały jak kupsko XD Jaskinia wypaliła od razu, nawet nie wiem czemu (plus testowałam renderowanie na szarościach i bawienie się gradientem)

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyWto Lis 07, 2023 12:28 am

O kurcze, śliczne to jest! Zazdroszczę umiejętności ciapciania teł, bo ja się tego nie dotykam praktycznie w ogóle! <3 Keep going bc you're doing great!

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyWto Lis 07, 2023 12:34 am

dzięki <3

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySro Lis 08, 2023 1:36 pm

Pierwszy wariant, który się dostał do Mistwood i dalej jeden z lepszych, mimo że trochę wariantów już zrobiłam xD Smokeł śmierci
Pokaż co rysujesz! 0HxJhNP

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyPią Lis 10, 2023 7:29 pm

Oh my! Mega fajne fazy smoka, ale najbardziej podoba mi się to jajo 💙

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 11, 2023 1:48 am

Dwa rysunki na formacie a3 z cyklu "Crowns and roses", nad którym pracuję od zajebiście dawna. Trzeba będzie do tego znowu przysiąść.

Spoiler:

Spoiler:

_________________

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 11, 2023 1:54 am

Jak kolorowo, jak ładnie! :o
Zdecydowanie wróć do tego, bo serio, efekt jest mega zjawiskowy :D

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 11, 2023 1:59 am

Bóg Ci zapłać, dobra kobieto. ♥

_________________

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 11, 2023 2:08 am

Nie znam się na sztuce, ale tworzysz naprawdę ciekawe dzieła, Domi

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 11, 2023 2:10 am

Spasiba, mordo ♥

_________________

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptyNie Lis 12, 2023 2:48 pm

Kto by się spodziewał, że to będzie kolejny smok. XD

Pokaż co rysujesz! Illustration105

Jurgen
Jurgen
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 25, 2023 4:03 pm

Kolejny smooook, żywioł ziemi, elo

Pokaż co rysujesz! Zim6

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 25, 2023 5:23 pm

Z takim smokiem nie bałabym się nigdzie łazić 💙
Piękny jest

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 25, 2023 5:24 pm

Dziena Lorcia

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 25, 2023 5:40 pm

Na poważnie rozważam nadanie Ci oficjalnej rangi "Smokotwórca".

Piękne to będą smoki <3

_________________

Sava
Sava
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! EmptySob Lis 25, 2023 6:58 pm

<3 dziękuję

Sponsored content
Pokaż co rysujesz! Empty

PisanieTemat: Re: Pokaż co rysujesz!   Pokaż co rysujesz! Empty


 
Pokaż co rysujesz!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Skocz do: