Lisia sekretarka
Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPon Paź 30, 2023 12:27 pm

Lisia sekretarka Phon  Lisia sekretarka Caase_Lori2



Kod:
<div class="mess"><div class="messim">Wiadomość od: Twój Nick</div><div>
<div class="messw">Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.</div>
<div class="messw">Lorem ipsum dolor sit amet.</div>
<div class="messw">Lorem.</div>
</div><div class="messbutt"><span>Napisz odpowiedź...</span></div></div>



Kontakty:

Lisia sekretarka Kontakty_-_Szef3 Lisia sekretarka Kontakty_-_kolega_z_lasu3 Lisia sekretarka Kontakty_-_maruda3

Sava
Sava
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 05, 2023 12:46 am

Wiadomość od: Maruda

Hej

Miałem napisać, więc piszę

Mam nadzieję, że się jakoś trzymasz i nie brykasz sama po nocach

Bo jak coś, to wiesz, propozycja z zabawianiem jest dalej aktualna xD

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 05, 2023 1:35 am

Wiadomość od: Maruda

Dobra, w takim razie coś kupię

I mam nadzieję, że zabawki podejdą ci do gustu. A jak nie, to będę próbować dalej

Co do słodkości to

eee

Mam pewną radę

Im lepiej wyglądające słodkości tym gorsze w smaku. Pamiętam jeszcze, jak kupowałem takie i zawsze okazywały się być paskudne

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 05, 2023 1:51 am

Wiadomość od: Maruda

Ok, Lori nie jest wybredna

Noted

A jak z laserem? To trochę bardziej dla kotów, ale myślę, że też ci się spodoba...

I tak i nie, to trochę bardziej skomplikowane...

Ciało wampira nie ma żadnego pożytku z takiego jedzenia, a na dłuższą metę może szkodzić

Ale można się ze mną napić wódki. Jestem w stanie się poświęcić dla wódki. xD

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 05, 2023 2:05 am

Wiadomość od: Maruda

<\3

Dobra, jakoś to przeżyję

Taaaa

Jak tylko pełnia i te wszystkie nieprzyjemności z nią związane się skończą  to daj znać.

A jak będziesz potrzebować pomocy to daj znać niezależnie od tego czy jest pełnia czy nie.

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 05, 2023 2:32 am

Wiadomość od: Maruda

Weź, nie jestem xD

Dzięki

Czekam na znak w takim razie

Napisz odpowiedź...

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPon Lis 06, 2023 5:02 pm

Wiadomość od: Szef

Nic się nie stało, Panno Aumerle. Nie ma potrzeby, żeby Pani odchodziła. Unikałem Pani, żeby jej nie narażać na większy dyskomfort związany z pełnią, mam nadzieję, że teraz już wszystko w porządku.
Pozdrawiam, D. Salvador

Napisz odpowiedź...

_________________

Domingo Salvador
Domingo Salvador
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPon Lis 06, 2023 5:19 pm

Wiadomość od: Szef

Do zobaczenia w pracy, D.

Napisz odpowiedź...

_________________

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 7:57 pm

Wiadomość od: Neil

Wzajemnie, Liska. :3 Jak mógłbym o tobie zapomnieć? Po prostu mam masę pracy. Ludzie biorą śluby, licząc na piękne zdjęcia ślubne w śniegu, a biżuteria dla nich się sama nie zrobi.

Ooo! Jaki boski.

❤❤❤

Zabrałaś go do domu? Chociaż wygląda na zadbanego, to pewnie ma właścicieli.

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 8:24 pm

Wiadomość od: Neil

O boże, Lore, masz szybkie palce...

Oczywiście, że tak. Nawet mają moje błogosławieństwo w prezencie!

Na początku sam bym pewnie nie wziął, masa kotów chodzi samopas, bo właściciele wypuszczają, a nie chcę zabrać czyjegoś dziecka do domu, to jak porwanie. Ale dobrze, że wrócił do domu i przypadkiem się zgubił, a nie został wyrzucony.

Kurczę, gdybym był kotem, a nie koniem, to nawiedzałbym cię codziennie po głaskanie. Tak blisko, a tak daleko.

👉🏼👈🏼

Więc jakbyś kiedyś chciała zrobić sobie zwierzęcą terapię to zapraszam. W sumie mógłbym ci zrobić masaż, trochę czytałem o tym, jak masować psy, a budowę macie podobną.

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 9:17 pm

Wiadomość od: Neil

O tak, dałbym ci się adoptować i wielbić, jak każdy kot. Jadłbym tylko smaczki najwyższej jakości.

Spotkanie zawsze. Może jutro coś około 22? Co powiesz znów na las? Jak zmarzniemy w tyłki, to w aucie ogrzewanie odpalimy. Chyba, że wolisz coś innego, twój dom, hotel, park. Jestem otwarty na propozycje.

🤩🤩🤩🤩

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 10:04 pm

Wiadomość od: Neil

Dzięki. ❤

Hm, to w sumie dobry plan. Najpierw ćwiczenie potem rozciąganie i masaż.

No właśnie, dorośli jesteśmy, mamy samochody, możemy jechać gdzie chcemy.

To może się umówimy gdzieś? Żeby nie jechać do lasu na dwa samochody?

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 10:44 pm

Wiadomość od: Neil

Wlaśnie, u mnie ja sam sobie szefem jestem, zawsze mogę wcisnąć ludziom kit, że chory jestem, co już mi się zdarzało.

Nie, takie mi pasuje, chyba nigdy tam nie byłem, ale kojarzę miejsce. Jakbym się jednak zgubił, to będę dzwonić.

🙏🏻

To się widzimy około 22! Czuję się, jak dzieciak, nie mogę się doczekać. :3

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPią Lis 10, 2023 11:33 pm

Wiadomość od: Neil

Cel uświęca środki, pamiętaj. Na pewno by mi wybaczyli jakby dowiedzieli się, że to ty jesteś powodem mojej niedostępności.

Możemy, chociaż boję się, że znajdę coś dla siebie. Już i tak za dużo wszystkiego mam. Ale z chęcią ci coś zasponsoruję.

Wiedziałem, że mogę na ciebie liczyć. No i oczekiwanie wzmaga apetyt, a ja już teraz jestem strasznie głodny. Zaczynam już odliczać. :3

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptySob Lis 11, 2023 10:04 am

Wiadomość od: Nick

Powiesz im, że twój chłopak do ciebie pisze.

Chociaż nie, wtedy będą się ciebie ciągle pytać kiedy ślub i dzieci.

🤔

Ale chcę! Chociaż zależy czy ty chcesz, nie będę ci nic na siłę wciskać. :3

Lori... Musimy iść w takim razie do starbucksa. Raz w życiu tam byłem, ale jak mają jeszcze coś innego niż kawę to picia, to z chęcią. Tylko wezmę więcej wolnego, żeby mieć czas na to wszystko.

Swoją drogą, może kupić tam ciasto na święta? Na pewno goście by docenili. Tylko czy nie zbankrutuję? XD

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptySob Lis 11, 2023 8:49 pm

Wiadomość od: Neil

No starbucks jakoś nigdy nie był mi po drodze i kojarzy mi się strasznie z kawą, więc jeszcze bardziej szerokim łukiem go omijam, bo ja i kawa nie lubimy się dość mocno.

No i już nie mówię o tych wszystkich nastolatkach co tam chodzą. One też mnie trochę odstraszają.

Czasu dużo, może koniec końców sam coś upiekę, chociaż skutek może być różny. Zwykły makowiec mnie chyba nie przerośnie albo strucla czy keks. Zobaczymy.

Spędzasz w ogóle czas w mieście czy wyjeżdżasz? Bo jak zostajesz, to z chęcią sam ci kawałek jeśli coś upiekę. :3

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyNie Lis 12, 2023 9:42 pm

Wiadomość od: Neil

Wypróbuję ją jak tam kiedyś będę, na pewno.

Możemy, zobaczymy jaka pogoda będzie. :3 Zimno mi nie przeszkadza, ale mimo wszystko wolę się bez sensu nie wychładzać.

No jak zostajesz, to możemy. Zbierzemy wszystkie samotne duszyczki nadnaturalne i będą święta jak ta lala.

❤❤❤

W ogóle nosisz jakąś biżuterię? Jaką lubisz? Złoto czy bardziej srebro? Jakieś ulubione kamienie i minerały masz?

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPon Lis 13, 2023 11:31 am

Wiadomość od: Neil

Najwyżej będziemy morsować. Do odważnych świat należy.

*notuje* Zapamiętam to sobie.

A urodziny kiedy masz? Chociaż to nie ma w tym przypadku aż takiego znaczenia, najwyżej dam ci prezent już na święta. :3 Tak czy inaczej cierpliwie wyczekuj odwiedzin trójki królów w jednej osobie!

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyPon Lis 13, 2023 5:41 pm

Wiadomość od: Neil

Aj, trochę, ale to więcej okazji na dostanie prezentu.

Mnie się matka z brzucha pozbyła na 13 stycznia, więc to już dosyć niedługo.

Ja lubię... Końskie smaczki. Możesz kupić, możesz sama zrobić, wiele opcji, ale bananowe są najlepsze. Nic by mnie bardziej nie ucieszyło niż to. XD

Tylko pamiętaj, będziemy musieli udawać zaskoczenie, że nie wiedzieliśmy, że coś dla siebie wzajemnie mamy. Jasne? Żeby nie było.

Napisz odpowiedź...

Neil Gia
Neil Gia
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka EmptyWto Lis 14, 2023 11:47 pm

Wiadomość od: Neil

❤❤🐎❤❤

Jestem super nieprzewidywalny. Tajemniczy i przy tym bardzo seksowny. Najlepsze połączenie. 😜

To czekam na twoje wymysły, Lisko.

Dokładnie, nic nie wiemy. :3

Dobra, kochana, ja muszę już uciekać w tej chwili. Niestety, życie wzywa. Ale będziemy w kontakcie, pisz mi jak coś monologi, odpiszę jak będę mieć wolną chwilę. Nie dawaj mi o sobie zapomnieć. ❤

Napisz odpowiedź...


Sponsored content
Lisia sekretarka Empty

PisanieTemat: Re: Lisia sekretarka   Lisia sekretarka Empty


 
Lisia sekretarka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Lisia lista osobliwości

Skocz do: