Neil Gia Telefon
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
Neil Gia
Neil Gia
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Paź 27, 2023 11:13 pm

Wiadomość od: Twój Nick

TREŚĆ WIADOMOŚCI

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Napisz odpowiedź...


Kod:
<div class="mess"><div class="messim">Wiadomość od: Twój Nick</div><div>
<div class="messw">TREŚĆ WIADOMOŚCI</div>
<div class="messw">TREŚĆ WIADOMOŚCI</div>
</div><div class="messbutt"><span>Napisz odpowiedź...</span></div></div>

Kogo jak ma Neil zapisanego w telefonie:
  • Dimitri -> ❤Dimi❤
  • Gabriel -> Chmurek :3
  • Lorelai -> 🦊 🦊 🦊
  • Sava -> Saviś<3<3<3 (dawniej) -> On (obecnie)
  • Null -> Biały


Ostatnio zmieniony przez Neil Gia dnia Sro Sty 17, 2024 11:13 pm, w całości zmieniany 6 razy

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Paź 27, 2023 11:29 pm

Wiadomość od: Sava->Saviś<3<3<3

Tak.

Właśnie rzygam. Jest zajebiście.

Napisz odpowiedź...



Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Paź 27, 2023 11:33 pm

Wiadomość od: Sava -> Saviś<3<3<3

Daruj sobie...

Twoja natarczywość przyprawia mnie o większe mdłości.

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Paź 27, 2023 11:38 pm

Wiadomość od: Saviś<3<3<3

Żałuję, że dałem ci ten numer.

Teraz zw, mam bardzo ważne rzyganie.

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptySob Paź 28, 2023 8:36 pm

Wiadomość od: Saviś<3<3<3

Jestem pod wrażeniem, jak bardzo nie jesteś w stanie zrozumieć subtelnej aluzji

Jakby, nie bez powodu cię ignoruję

Jesteś wrzodem na dupie. :)

I nie pisz do mnie okruszku

Ani słońce

To paskudnie pedalskie

Ale możemy się spotkać. U ciebie, dla odmiany.

Napisz odpowiedź...


jestem małostkową bezmózgą pomagierką Rose


Ostatnio zmieniony przez Sava dnia Nie Sty 28, 2024 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptySob Paź 28, 2023 8:48 pm

Wiadomość od: Saviś<3<3<3

...

Jak chcesz.

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 7:21 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Miłego poranka, Neil!


Stwierdziłam, że napiszę do ciebie, żebyś przypadkiem o mnie nie zapomniał xD


Zobacz kogo spotkałam idąc do pracy!

Neil Gia Telefon 210718e7bbd80c7cf6d74199eca6dee7

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 8:05 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Brzmi, jak dużo pracy :o Ale jestem pewna, że skoro ty się tym zajmujesz, wszystko jest dopięte na ostatni guzik! :D


I oczywiście, jak mogłabym zostawić to maleństwo ;w;


Na początku nie byłam pewna, czy to dobry plan, ale kiedy wracałam z pracy, a on dalej siedział w tym miejscu, to nie mogłam zrobić inaczej


Pomyślałam, że jeśli ktoś go szuka, to na pewno będzie ogłaszał zaginięcie na socialach. I miałam rację :D


Okazało się, że właściciel przeprowadził się tu jakiś czas temu i zapomniał zamknąć drzwi od domu, kiedy wychodził odebrać pocztę. Kotek wyszedł, przestraszył się najwyraźniej czegoś i uciekł. Całe szczęście wpadłam na niego :D Chociaż trochę szkoda, bo był taki milutki i puchaty, aż żal było go oddawać, ale jestem pewna, że lepiej będzie mu we własnym domu <3

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 8:38 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Haha, bardzo chciałam się tym z tobą podzielić xD


Gdybyś był kotem to chętnie bym cię przygarnęła i wygłaskała! :D


O nie... Kusisz mnie teraz, żebym rzuciła dzisiejsze zajęcia i natychmiast przyjechała na masażyk haha

Musimy się umówić na spotkanie w takim razie , co ty na to? :D

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 9:31 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Byłbyś zdecydowanie najsłodszym kociakiem na świecie <3


Bardzo chętnie, akurat niczego nie planowałam <3


Hm, możemy najpierw spotkać się w lesie, żeby trochę pobiegać przed masażem, a potem zobaczymy :D Zmienić miejsce możemy zawsze :D

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 10:15 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Dokłaadnie. Kto nam zabroni szaleć do białego rana! xD


No dobra, może nasza praca, ale hej, poradzimy sobie jakoś xD


Właściwie to nie taki zły pomysł. Mieszkam na przedmieściach w Erdington, więc może spotkamy się przy Novie? Łatwiejszego punktu do znalezienia się nie znajdziemy, chyba że wolisz jakieś bardziej ustronne miejsce XD

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Lis 10, 2023 11:18 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Haha, ty zły, wciskać ludziom kity tak bezczelnie XD


Ooo, to polecam się kiedyś tam przejść na zakupy. Całkiem miła galeria! Albo nawet któregoś dnia możemy razem pójść :D


I spokojnie! W razie problemów znajdę cię i uratuję! xD


Proszę cię, dopiero dzień się zaczyna, a ja już mam ochotę go skończyć, jak najszybciej


❤❤❤

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptySob Lis 11, 2023 12:25 am

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Jeju, uważaj, bo się jeszcze zarumienię i co to będzie, jak mnie tak w pracy zobaczą <3


Aww, jesteś kochany <3 Ale nie powinieneś wydawać na mnie pieniędzy. Mi wystarczy, że razem możemy pójść gdzieś, spędzić czas, gdziekolwiek byśmy nie poszli x3


Jak jesteś taki głodny, to łap zdjęcie nowego ciasta, jakie widziałam ostatnio w menu Starbucks! xP


Neil Gia Telefon Bf1ac9324cc22888d5c11e9a96be853f
Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptySob Lis 11, 2023 12:10 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


O nie, jak zaczną mi zadawać takie trudne pytania, to mogę nie mieć życia haha XD


Awww, teraz to jesteś słodszy niż to ciasto, co ci wysłałam xD Pomyślimy, jak będzie taka okazja <3


Naprawdę nigdy nie byłeś tam na ciastku? Nie, tak nie może być! Zdecydowanie musimy się tam wybrać, bo tyle dobroci cię omija!


Nigdy nie próbowałam kupować tam całego ciasta, więc nie wiem, ale zawsze można się dowiedzieć na miejscu, czy całe też sprzedają :D A jak nie, to cukierni jest na tyle dużo, że na pewno coś fajnego znajdziemy :D Do świąt jeszcze trochę czasu
Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyNie Lis 12, 2023 3:22 am

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


To prawda, że jest najbardziej znany z kawy, ale dobre ciastka też potrafią mieć! :D Mają nawet herbaty, jeśli nie lubisz kawy. Polecam szczególnie herbatkę Hibiskusową, jest przepyszna <3


O nastolatkach za wiele nie powiem, bo nigdy nie miałam z tym problemu, ale faktycznie, musiałbyś chyba założyć maskę i czapkę, by ukryć swój blask xD


Zawsze możemy wziąć na wynos wszystko i uciec gdzieś indziej :D


Zostaję. Nie za bardzo mam gdzie jechać na ten czas, więc pewnie będę się nudzić w domu xD Jak chcesz, możemy razem coś upiec! Pomogę ci w razie czego! <3

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPon Lis 13, 2023 11:02 am

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Trzeba korzystać, zanim spadnie pierwszy śnieg :D Wtedy już będzie ciężej posiedzieć :')


Haha, jestem za!


❤


Czasami tak. Myślę, że najlepiej przemawiają do mnie naszyjniki, broszki, może coś do włosów? Haha, aż tak nigdy się nie zastanawiałam nad tym, ale chyba bardziej srebro xD


I też nie znam się na tyle, by ci powiedzieć o kamieniach więcej, niż to, że są ładne, szczególnie te w niebieskim odcieniu :'D

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPon Lis 13, 2023 11:43 am

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Hahaha tak xD


Szereg pytań, jak na przesłuchaniu xD Ale urodziny mam w 7 maja, więc trochę musiałbyś poczekać xD


A ty kiedy masz?


I halo halo! Nie ma tak!


Podziel się wiedzą o tym, co lubisz, żebym mogła się jakoś odwdzięczyć i też kupić ci prezent!


W końcu o to chodzi w święta xD

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyWto Lis 14, 2023 3:24 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Tak samo, jak więcej okazji na zwyczajne spotkanie się i spędzenie miło czasu XD


Oki! Zapisuję sobie w kalendarzu <3


To mnie zaskoczyłeś, a z drugiej strony powinnam się spodziewać haha xD Możesz być pewien, że prędzej coś zrobię, niż kupię :D "Bananowe" mówisz, coś wymyślę <3


Prezenty? Jakie prezenty? Ja nic nie wiem! xD

Napisz odpowiedź...

Lorelai Aumerle
Lorelai Aumerle
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptySro Lis 15, 2023 2:34 pm

Wiadomość od: 🦊 🦊 🦊


Oczywiście, takiego jak ty, to nie ma na świecie ani jednego!


❤❤❤❤❤


Już zaczynam research <3


Haha, ja też muszę lecieć, chociaż ciężko mi się oderwać od telefonu przez ciebie xD


Miłego dnia! I bądź pewny, że napiszę jeszcze nie raz ❤

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 1:19 pm

Wiadomość od: On

Ej

Trochę czasu się nie widzieliśmy

Mam sprawę.

Możemy się spotkać?

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 1:39 pm

Wiadomość od: On

Pamiętasz, jak przyszedłeś do mnie, bo potrzebowałeś pomocy?

Teraz ja potrzebuję twojej.

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 1:49 pm

Wiadomość od: On

Nie poradzę.

Zrobię, co chcesz w zamian za przysługę.

Napisz odpowiedź...


Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 2:05 pm

Wiadomość od: On

Skąd ta pewność, że nie dam?

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 2:15 pm

Wiadomość od: On

Jeśli masz jakieś zlecenie, z chęcią przyjmę.

Potrzebuję kasy

Krwi zresztą też

A wolę korzystać ze znanych restauracji.

Napisz odpowiedź...

Sava
Sava
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon EmptyPią Gru 01, 2023 2:24 pm

Wiadomość od: On

Eee

No, właściwie to po części tak.

List motywacyjny? xD To, że udawałem dobrze zbira w garniaku i broniłem ci dupsko nie jest wystarczająco dobrym punktem?

Nikogo nie olałem. Nic o mnie nie wiesz. Darujmy sobie te docinki.

Twoja krew jest najlepsza. I to jej potrzebuję.

A, no i pieniądze.

Napisz odpowiedź...

Sponsored content
Neil Gia Telefon Empty

PisanieTemat: Re: Neil Gia Telefon   Neil Gia Telefon Empty


 
Neil Gia Telefon
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Telefon Nulla.
» Telefon do szamana
» Telefon Savy
» Telefon Dimy
» Telefon Róży

Skocz do: