I to zapiera dech, że obok ciebie jest ktoś
Gabriel
Gabriel
I to zapiera dech, że obok ciebie jest ktoś Empty

PisanieTemat: I to zapiera dech, że obok ciebie jest ktoś   I to zapiera dech, że obok ciebie jest ktoś EmptyCzw Paź 19, 2023 3:45 pm


⦿⦿⦿⦿⦿⦿⦿⦿⦿⦿


Neil Gia || Spotkanie: w przeszłości
Poznaliśmy się na cmentarzu. To nie brzmi jak dobry początek, ale rozwinięcie zdecydowanie takie było. Miły z niego gość, rozbrykany, ale miły, a teraz wreszcie wiem, z czego to może wynikać. Zaskoczyło mnie, że jest zmiennokształtnym, ale jak się zastanowić, to nie miałem okazji, by się dowiedzieć.


Sava || Spotkanie: Devil's Lair
Gość poznany w podłej spelunie przy tym, jak pił samotnie przy barze. Wydaje się smutnym człowiekiem i niejako sam to przyznał. Bywa niebezpieczny, więc możliwe, że nie do końca panuje nad swoim głodem. Ale poza tym jednym faktem, to ciężko go na razie nie lubić, wbrew pozorom ma dużo do powiedzenia.


Kobieta z Zaułka || Spotkanie: Ślepy zaułek
Zaatakował ją wampir, z którym wyszła z baru. Wyglądało to jak typowy przypadek pijackiej ofiary.


Nomen Nescio || Spotkanie: w przeszłości
Znamy się?...


Berith || Spotkanie: w przeszłości
Przykro mi, kiedy pomyślę, że dla niektórych naprawdę może już nie być odwrotu. Z drugiej strony wiem, że dzieje się tak na ich własne życzenie. A to jeszcze tragiczniejsze.


Nomen Nescio || Spotkanie: miejsce
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 
I to zapiera dech, że obok ciebie jest ktoś
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: