Ezekiel < budowa czy coś
Mefistofeles
Mefistofeles
Ezekiel < budowa czy coś Empty

PisanieTemat: Ezekiel < budowa czy coś   Ezekiel < budowa czy coś EmptyCzw Lut 08, 2024 9:35 pm

On nie tylko patrzył, on widział. Jak nikt nigdy.
To działało jak narkotyk. Potrzebowałem więcej i więcej.

To mnie trochę przerażało.



G O D N O Ś Ć
_____________________________________________________
Ten, który nie zdążył posmakować chcianego spokoju, a ból i katusze są kwintesencją jego życia. Przeciwieństwo upragnionej nirwany — to Mefistofeles w czystej postaci.

R A S A
_____________________________________________________
Czy może nazywać siebie Demonem, gdy niegdyś był nieskazitelnym Aniołem?


R A N G A
_____________________________________________________
Wybór. Taki ciężki, taki trudny. Niezgodność ze słowem bożym uczyniła z niego Upadłego Anioła.


W I E K
_____________________________________________________
Istnienie swe wspomina od dnia powstania ziemi, gdy u boku boga podążał ścieżką słuszną. Jednak z czasem ścieżka ta stała się bolączką jego pragnienia.


Z A W Ó D
_____________________________________________________
Świat ludzki zawsze go fascynował. Lubił ich porażki, uwielbiał widzieć w tych oczach ból i autodestrukcję. Dlatego stworzenie kasyna z hotelem o nazwie Ciemna Melancholia wydała mu się słusznym wyborem. Nie zaznał lepszego widoku od bankrutujących ludzi, pragnących życia bogatego i sławnego.


Ezekiel < budowa czy coś K4ey3JT


P A S Y W N E
_____________________________________________________

M A G I A
_____________________________________________________
Bloody Moon — jest wstanie modyfikować krew. Polega to na tym, że kiedy na skórze posiada minimalną ranę, może w ten sposób kontrolować swoją krew w głównej mierze podczas walki. Jest wstanie wytworzyć na swojej skórze coś w rodzaju ostrych ostrzy, które trzymają się jego skóry i ciała. Kolejnym zastosowaniem są cienkie nicie, którymi może między innymi związać ofiarę, robiąc na jego skórze ostre cięcia lub haratać nimi wszystko jak leci. Jednak użycie tej mocy jest niezwykle wyczerpujące, ponieważ w pewnym stopniu traci swoje ukochane czerwone krwinki. Zawsze jest trochę osłabiony po użyciu jej, a  zbyt często używanie mocy może w najgorszym wypadku grozić wykrwawieniem się. Czas działania; 3 posty na 4 przerwy. [Poziom zaawansowany magii]  
Moc ciemność - może tworzyć, manipulować i kontrolować ciemność oraz cienie, które go otaczają. Jest w stanie nią dysponować od lekkiego przyciemnienia do totalnej ciemności. Często, nie ogranicza się ona tylko do samego braku światła, ale także do o wiele bardziej fikcyjnych możliwości, takich jak tworzenie materialnej ciemności. Moc pozwala tworzyć z mroku tarcze, bronie, tworzyć wokół obszar ciemności czy teleportować się na odległość, przy pomocy cieni. [Magia mistrzowska]


M O C E
_____________________________________________________
Przywoływanie ogarów - jest w stanie przywołać trzy ogary piekielne  
Turiru, nie mam pomysłu, hehe -  
Bloody Venom — innymi słowy posiada jad we własnej krwi, który po użyciu doustnie potrafi kontrolować ciało i umysł napastnika przez pierwsze 2 posty na 4 przerwy dopiero po dwóch postach od chwili użycia. Zmieszane ją jednak z czyjąś krwią podczas kontaktu fizycznego (po przez kontakt z raną) może doprowadzić do stopniowego sparaliżowania użytkownika — zaczyna się od miejsca "dotknięcia", a kończy się na całym odrętwieniu ciała. Czas trwania; rozwinięcie w przeciągu 3 postów, czas trwania na 3 posty oraz 5 postów przerwy od kolejnego użycia jadu.[/color]



U M J Ę T N O Ś C I
_____________________________________________________
→ To samo tyczyło się broni białej, do której pałał zamiłowaniem już od najmłodszych lat. Z czasem kolekcja ostrzy, którą posiadał już jako szesnastolatek była niebywale zdumiewająca. Na dzień dzisiejszy używa jej jako zastosowanie w walce oraz do wielu innych przydatnych rzeczy w jego życiu codziennym.
→ 


S Ł A B O Ś C I
_____________________________________________________
→ TEXT  

C I E K A W O S T K I
_____________________________________________________
→  Przez to, że we krwi wykształcił sobie coś na poziomie jadu, gdy jego moc nie jest użyta, ogólny smak krwi jest gorzki i cierpki.


Ezekiel < budowa czy coś KPTOiy9



W Y G L Ą D
_____________________________________________________
TEXT  

C H A R A K T E R
_____________________________________________________
TEXT    


On dawał mi coś, czego nigdy nie miałem dosyć.
Dawał mi nirwanę, którą za wszelką cenę chciałem.


 
Ezekiel < budowa czy coś
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Serenity [budowa]
» Leila (budowa)

Skocz do: